opp m

Stowarzyszenie na Rzecz Ekologii Humanistycznej EKOS
Numer KRS 0000130562

Komunikat

XIII edycja Regionalnego Konkursu Chemicznego „Młody Chemik Eksperymentuje”  przeniesiona na MAJ 2021

XIII Regionalny Konkurs Chemiczny „MŁODY CHEMIK EKSERYMENTUJE” na Politechnice Wrocławskiej - komunikat 2

logo mcheW związku z utrzymującym się stanem epidemii wirusa SARS-CoV-2 oraz obowiązującymi zarządzeniami władz Politechniki Wrocławskiej, w obecnych warunkach sanitarnych wbrew naszym wcześniejszym założeniom i nadziejom, nadal brak jest możliwości przeprowadzenia Konkursu w marcu 2021

XIII edycja Regionalnego Konkursu Chemicznego „Młody Chemik Eksperymentuje” adresowanego do uczniów szkół podstawowych zostaje niniejszym przeniesiona na MAJ 2021. Temat i zakres merytoryczny Konkursu oraz dokumentacja pozostają bez zmian. Równocześnie przyjmowanie zgłoszeń do Konkursu przedłużamy do końca kwietnia 2021. Szczegółowe informacje nt. dokładnej daty Konkursu podamy na początku maja 2021.

Wszelkie pytania prosimy kierować do Organizatorów pod numer telefonu: 695 768 038 lub na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie pozdrawiam w imieniu organizatorów
Krystyna Gans

Pliki do pobrania:

 

 

XIII Regionalny Konkurs Chemiczny „MŁODY CHEMIK EKSERYMENTUJE” na Politechnice Wrocławskiej przeniesiony na MARZEC 2021

logo mcheDrodzy uczniowie zainteresowani udziałem w Regionalnym Konkursie Chemicznym „Młody Chemik Eksperymentuje” na Politechnice Wrocławskiej!

W związku z utrzymującym się stanem epidemii wirusa SARS-CoV-2 oraz obowiązującymi zarządzeniami władz Politechniki Wrocławskiej, w obecnych warunkach sanitarnych wbrew naszym wcześniejszym założeniom i nadziejom, nadal brak jest możliwości przeprowadzenia Konkursu we wrześniu 2020.

XIII edycja Regionalnego Konkursu Chemicznego „Młody Chemik Eksperymentuje” adresowanego do uczniów szkół podstawowych zostaje niniejszym przeniesiona na MARZEC 2021. Temat i zakres merytoryczny Konkursu pozostają bez zmian. Szczegółowe informacje nt. przebiegu Konkursu i zgłoszeń do niego podamy w późniejszym terminie.

Przepraszamy wszystkich tych, którzy zgłosili się i przygotowywali się do udziału w Konkursie w marcu br. Wiemy, że z różnych względów niektórzy z Was nie będą mogli już wystartować w naszym Konkursie w roku 2021. Szczególnie przykro jest nam ze względu na tegorocznych absolwentów klas ósmych szkół podstawowych. Wierzymy jednak, że w przyszłości będziecie mogli się jeszcze sprawdzić oraz wykazać swoją wiedzą i umiejętnościami.

Wszelkie pytania w związku z zaistniałą sytuacją prosimy kierować do Organizatorów pod numer telefonu: 695 768 038 lub na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie pozdrawiam w imieniu organizatorów
Krystyna Gans

XIII REGIONALNY KONKURS CHEMICZNY „MŁODY CHEMIK EKSPERYMENTUJE" - Komunikat - odwołanie

logo mchelogo pwrRGB VEOLIA 10CM 1

Wydział Chemiczny Politechniki Wrocławskiej

Rok szkolny 2019/2020

KOMUNIKAT W SPRAWIE ORGANIZACJI NA WYDZIALE CHEMICZNYM POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ FINAŁU XIII REGIONALNEGO KONKURSU CHEMICZNEGO MŁODY CHEMIK EKSPERYMENTUJE W DNIACH 7 i 21 MARCA 2020

 W związku z sytuacją epidemiologiczną w Europie i pojawieniem się na terenie Polski koronawirusa (SARS-CoV-2) władze Politechniki Wrocławskiej zdecydowały o odwołaniu do 22 marca wszystkich wydarzeń i imprez na uczelni.

W związku z powyższym, zaplanowany na dzień

7 i 21 marca 2020 Finał XIII Regionalnego Konkursu Chemicznego „Młody Chemik Eksperymentuje”

ZOSTAJE ODWOŁANY!

 Konkurs zostanie zorganizowany w innym terminie, o czym Organizatorzy będą informować na bieżąco.

Wszelkie pytania i prośby o informacje w związku z zaistniałą sytuacją prosimy kierować do Organizatorów pod numer telefonu: 695 768 038 lub na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizatorzy