XIII Regionalny Konkurs Chemiczny „MŁODY CHEMIK EKSERYMENTUJE” na Politechnice Wrocławskiej - komunikat

logo mcheMam przyjemność ponownie zaprosić Was – uczniów dolnośląskich szkół podstawowych – do udziału w XIII Regionalnym Konkursie Chemicznym „Młody Chemik Eksperymentuje” na Politechnice Wrocławskiej, którego planowany termin organizacji przypada na marzec 2021 roku.

Serdecznie zachęcam uczniów do skorzystania z proponowanej przez nas oferty i jednocześnie już teraz życzę Wam sukcesów oraz satysfakcji z Waszych dokonań osiągniętych własną pracą.

Dziękuję jednocześnie Nauczycielom, którzy systematycznie wspierają swoich uczniów przygotowując ich do udziału w naszych zawodach.

Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi organizacji i przebiegu Konkursu zawartymi w załączonych dokumentach.

Wszelkie pytania prosimy kierować do Organizatorów pod numer telefonu: 695 768 038 lub na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie pozdrawiam w imieniu organizatorów
Krystyna Gans

Pliki do pobrania:

 

 

XIII Regionalny Konkurs Chemiczny „MŁODY CHEMIK EKSERYMENTUJE” na Politechnice Wrocławskiej przeniesiony na MARZEC 2021

logo mcheDrodzy uczniowie zainteresowani udziałem w Regionalnym Konkursie Chemicznym „Młody Chemik Eksperymentuje” na Politechnice Wrocławskiej!

W związku z utrzymującym się stanem epidemii wirusa SARS-CoV-2 oraz obowiązującymi zarządzeniami władz Politechniki Wrocławskiej, w obecnych warunkach sanitarnych wbrew naszym wcześniejszym założeniom i nadziejom, nadal brak jest możliwości przeprowadzenia Konkursu we wrześniu 2020.

XIII edycja Regionalnego Konkursu Chemicznego „Młody Chemik Eksperymentuje” adresowanego do uczniów szkół podstawowych zostaje niniejszym przeniesiona na MARZEC 2021. Temat i zakres merytoryczny Konkursu pozostają bez zmian. Szczegółowe informacje nt. przebiegu Konkursu i zgłoszeń do niego podamy w późniejszym terminie.

Przepraszamy wszystkich tych, którzy zgłosili się i przygotowywali się do udziału w Konkursie w marcu br. Wiemy, że z różnych względów niektórzy z Was nie będą mogli już wystartować w naszym Konkursie w roku 2021. Szczególnie przykro jest nam ze względu na tegorocznych absolwentów klas ósmych szkół podstawowych. Wierzymy jednak, że w przyszłości będziecie mogli się jeszcze sprawdzić oraz wykazać swoją wiedzą i umiejętnościami.

Wszelkie pytania w związku z zaistniałą sytuacją prosimy kierować do Organizatorów pod numer telefonu: 695 768 038 lub na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie pozdrawiam w imieniu organizatorów
Krystyna Gans

XIII REGIONALNY KONKURS CHEMICZNY „MŁODY CHEMIK EKSPERYMENTUJE" - Komunikat - odwołanie

logo mchelogo pwrRGB VEOLIA 10CM 1

Wydział Chemiczny Politechniki Wrocławskiej

Rok szkolny 2019/2020

KOMUNIKAT W SPRAWIE ORGANIZACJI NA WYDZIALE CHEMICZNYM POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ FINAŁU XIII REGIONALNEGO KONKURSU CHEMICZNEGO MŁODY CHEMIK EKSPERYMENTUJE W DNIACH 7 i 21 MARCA 2020

 W związku z sytuacją epidemiologiczną w Europie i pojawieniem się na terenie Polski koronawirusa (SARS-CoV-2) władze Politechniki Wrocławskiej zdecydowały o odwołaniu do 22 marca wszystkich wydarzeń i imprez na uczelni.

W związku z powyższym, zaplanowany na dzień

7 i 21 marca 2020 Finał XIII Regionalnego Konkursu Chemicznego „Młody Chemik Eksperymentuje”

ZOSTAJE ODWOŁANY!

 Konkurs zostanie zorganizowany w innym terminie, o czym Organizatorzy będą informować na bieżąco.

Wszelkie pytania i prośby o informacje w związku z zaistniałą sytuacją prosimy kierować do Organizatorów pod numer telefonu: 695 768 038 lub na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizatorzy

XIII REGIONALNY KONKURS CHEMICZNY „MŁODY CHEMIK EKSPERYMENTUJE" - Program

logo mchelogo pwrRGB VEOLIA 10CM 1

Wydział Chemiczny Politechniki Wrocławskiej

Rok szkolny 2019/2020

Drodzy uczestnicy XIII Regionalnego Konkursu Chemicznego „Młody Chemik Eksperymentuje”!

 

Przekazujemy Wam informacje organizacyjne dotyczące Konkursu.

 

Wydział Chemiczny Politechniki Wrocławskiej

W związku z sytuacją epidemiologiczną, planowany dzień pierwszy - Sobota, 7 marca 2020 r. zostaje odwołany i będzie zorganizowany w innym terminie, o czym Organizatorzy będą informować na bieżąco.

Czytaj więcej...

Podkategorie