opp m

Stowarzyszenie na Rzecz Ekologii Humanistycznej EKOS
Numer KRS 0000130562

Projekt edukacyjny „MŁODY CHEMIK EKSERYMENTUJE” na Politechnice Wrocławskiej WZNOWIENIE ZAJĘĆ LABORATORYJNYCH

logo mcheDrodzy Uczestnicy Projektu „Młody Chemik Eksperymentuje” na Politechnice Wrocławskiej!

Mam przyjemność poinformować, że we wrześniu 2020 będziemy kontynuować realizację zajęć laboratoryjnych w ramach projektu „Młody Chemik Eksperymentuje” na Politechnice Wrocławskiej zawieszonych w marcu br. ze względu na stan epidemii wirusa SARS-CoV-2.

Na wznowienie po przerwie spowodowanej pandemią realizacji na Wydziale Chemicznym PWr zajęć laboratoryjnych w ramach projektu edukacyjnego „Młody Chemik Eksperymentuje” otrzymaliśmy zgodę JM Rektora Politechniki Wrocławskiej i Dziekana Wydziału Chemicznego PWr.

Zajęcia laboratoryjne zostaną uruchomione od dnia 19 września 2020 (sobota) z uwzględnieniem obostrzeń i wytycznych uczelni związanych z bieżącą sytuacją epidemiologiczną.

Wszelkie pytania prosimy kierować do Organizatorów pod numer telefonu: 695 768 038 lub na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie pozdrawiam w imieniu organizatorów
Krystyna Gans

KOMUNIKAT W SPRAWIE: ORGANIZACJI XIII REGIONALNEGO KONKURSU CHEMICZNEGO oraz REALIZACJI ZAJĘĆ LABORATORYJNYCH W RAMACH PROJEKTU „MŁODY CHEMIK EKSPERYMENTUJE” NA WYDZIALE CHEMICZNYM PWr

Wrocław, 18.06.202

logo mcheW związku z utrzymującym się stanem epidemii wirusa SARS-CoV-2 oraz obowiązującymi zarządzeniami władz Politechniki Wrocławskiej, XIII Regionalny Konkurs Chemiczny i zajęcia laboratoryjne prowadzone na Wydziale Chemicznym w ramach projektu edukacyjnego Młody Chemik Eksperymentuje ZOSTAJĄ PRZENIESIONE NA WRZESIEŃ 2020!

O wszelkich zmianach, będziemy informować na bieżąco.

Wszelkie pytania w związku z zaistniałą sytuacją prosimy kierować
do Organizatorów pod numer telefonu: 695 768 038 lub na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizatorzy

Do pobrania:

Komunikat 2020-06-18