opp m

Stowarzyszenie na Rzecz Ekologii Humanistycznej EKOS
Numer KRS 0000130562

XIII Regionalny Konkurs Chemiczny „MŁODY CHEMIK EKSERYMENTUJE” na Politechnice Wrocławskiej - komunikat

logo mcheMam przyjemność ponownie zaprosić Was – uczniów dolnośląskich szkół podstawowych – do udziału w XIII Regionalnym Konkursie Chemicznym „Młody Chemik Eksperymentuje” na Politechnice Wrocławskiej, którego planowany termin organizacji przypada na marzec 2021 roku.

Serdecznie zachęcam uczniów do skorzystania z proponowanej przez nas oferty i jednocześnie już teraz życzę Wam sukcesów oraz satysfakcji z Waszych dokonań osiągniętych własną pracą.

Dziękuję jednocześnie Nauczycielom, którzy systematycznie wspierają swoich uczniów przygotowując ich do udziału w naszych zawodach.

Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi organizacji i przebiegu Konkursu zawartymi w załączonych dokumentach.

Wszelkie pytania prosimy kierować do Organizatorów pod numer telefonu: 695 768 038 lub na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie pozdrawiam w imieniu organizatorów
Krystyna Gans

Pliki do pobrania:

 

 

Projekt edukacyjny „MŁODY CHEMIK EKSERYMENTUJE” na Politechnice Wrocławskiej WZNOWIENIE ZAJĘĆ LABORATORYJNYCH

logo mcheDrodzy Uczestnicy Projektu „Młody Chemik Eksperymentuje” na Politechnice Wrocławskiej!

Mam przyjemność poinformować, że we wrześniu 2020 będziemy kontynuować realizację zajęć laboratoryjnych w ramach projektu „Młody Chemik Eksperymentuje” na Politechnice Wrocławskiej zawieszonych w marcu br. ze względu na stan epidemii wirusa SARS-CoV-2.

Na wznowienie po przerwie spowodowanej pandemią realizacji na Wydziale Chemicznym PWr zajęć laboratoryjnych w ramach projektu edukacyjnego „Młody Chemik Eksperymentuje” otrzymaliśmy zgodę JM Rektora Politechniki Wrocławskiej i Dziekana Wydziału Chemicznego PWr.

Zajęcia laboratoryjne zostaną uruchomione od dnia 19 września 2020 (sobota) z uwzględnieniem obostrzeń i wytycznych uczelni związanych z bieżącą sytuacją epidemiologiczną.

Wszelkie pytania prosimy kierować do Organizatorów pod numer telefonu: 695 768 038 lub na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie pozdrawiam w imieniu organizatorów
Krystyna Gans

XIII Regionalny Konkurs Chemiczny „MŁODY CHEMIK EKSERYMENTUJE” na Politechnice Wrocławskiej przeniesiony na MARZEC 2021

logo mcheDrodzy uczniowie zainteresowani udziałem w Regionalnym Konkursie Chemicznym „Młody Chemik Eksperymentuje” na Politechnice Wrocławskiej!

W związku z utrzymującym się stanem epidemii wirusa SARS-CoV-2 oraz obowiązującymi zarządzeniami władz Politechniki Wrocławskiej, w obecnych warunkach sanitarnych wbrew naszym wcześniejszym założeniom i nadziejom, nadal brak jest możliwości przeprowadzenia Konkursu we wrześniu 2020.

XIII edycja Regionalnego Konkursu Chemicznego „Młody Chemik Eksperymentuje” adresowanego do uczniów szkół podstawowych zostaje niniejszym przeniesiona na MARZEC 2021. Temat i zakres merytoryczny Konkursu pozostają bez zmian. Szczegółowe informacje nt. przebiegu Konkursu i zgłoszeń do niego podamy w późniejszym terminie.

Przepraszamy wszystkich tych, którzy zgłosili się i przygotowywali się do udziału w Konkursie w marcu br. Wiemy, że z różnych względów niektórzy z Was nie będą mogli już wystartować w naszym Konkursie w roku 2021. Szczególnie przykro jest nam ze względu na tegorocznych absolwentów klas ósmych szkół podstawowych. Wierzymy jednak, że w przyszłości będziecie mogli się jeszcze sprawdzić oraz wykazać swoją wiedzą i umiejętnościami.

Wszelkie pytania w związku z zaistniałą sytuacją prosimy kierować do Organizatorów pod numer telefonu: 695 768 038 lub na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie pozdrawiam w imieniu organizatorów
Krystyna Gans

KOMUNIKAT W SPRAWIE: ORGANIZACJI XIII REGIONALNEGO KONKURSU CHEMICZNEGO oraz REALIZACJI ZAJĘĆ LABORATORYJNYCH W RAMACH PROJEKTU „MŁODY CHEMIK EKSPERYMENTUJE” NA WYDZIALE CHEMICZNYM PWr

Wrocław, 18.06.202

logo mcheW związku z utrzymującym się stanem epidemii wirusa SARS-CoV-2 oraz obowiązującymi zarządzeniami władz Politechniki Wrocławskiej, XIII Regionalny Konkurs Chemiczny i zajęcia laboratoryjne prowadzone na Wydziale Chemicznym w ramach projektu edukacyjnego Młody Chemik Eksperymentuje ZOSTAJĄ PRZENIESIONE NA WRZESIEŃ 2020!

O wszelkich zmianach, będziemy informować na bieżąco.

Wszelkie pytania w związku z zaistniałą sytuacją prosimy kierować
do Organizatorów pod numer telefonu: 695 768 038 lub na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizatorzy

Do pobrania:

Komunikat 2020-06-18